Bábovka 27 cm, blue cherry
Kód: P1941581J113011200Související produkty
Detailní popis produktu
Sháníte originální formu na bábovku pro sebe nebo třeba jako dárek? S touto nešlápnete vedle. Osobitý dekor modrých třešní dodává této porcelánové formě neotřelý vzhled. Z formy vyklopíte tradiční tvar bábovky, ten, který asi všichni dobře známe. Bábovková forma má dvě úchytky, které pomáhají při pohodlnějším vyklápění oblíbeného moučníku.
Vhodná do pečící i mikrovlnné trouby a také do myčky nádobí.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Porcelánové mísy zapékací a varné, formy |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
EAN: | 8592404460303 |
Porcelán: | bílý |
Dekor: | modré třešně |
Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby: | ano |
Materiál: | porcelán |
Vyrobeno v: | Česká republika |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Porcelánka Thun byla založena hrabětem Františkem Josefem Thunem a vrchním ředitelem thunovského panství Janem Mikolášem Weberem roku 1794 v Klášterci na Karlovarsku. Současný majitel porcelánky společnost Thun 1794 zakoupila porcelánku v roce 2009. Kromě závodu v Klášterci do podniku patří závod v Lesově a Nové Roli, kde je i sídlo společnosti.
Do portfólia společnosti patří výroba užitkového porcelánu pro koncové zákazníky, hotelového porcelánu pro profesionální gastro provozy a dále zakázková výroba dle specifických požadavků velkých mezinárodních zákazníků. Společnost je schopna aplikovat všechny dostupné techniky dekorace porcelánu. Svým rozsahem produkce je největší českou porcelánkou s vysokým podílem exportu.
Nejznámějšími tvary karlovarského porcelánu Thun je bezesporu klasická kolekce Bernadotte nebo Marie Louise. Z moderního porcelánu pak bestseller Tom.