Kelt, šálek s podšálkem 0,3 l, slon. kost, Rudolf Kämpf
Kód: 525204120000Detailní popis produktu
Ručně vyrobený šálek a podšálek Kelt vyniká svým celkovým zpracováním, perfektně tvarovaným ouškem a dokonalým vyvážením šálku. Šapo lze použít jak pro podávání čaje, tak i kávových nápojů např. cappuccina. Vyrobeno z nejjemnějšího karlovarského porcelánu od mistrů svého řemesla z Louček u Karlových Varů. Český porcelán prvotřídní kvality.
Zakoupením tohoto šálku s podšálkem získáte originální porcelán, který vám bude po mnoho let dobře sloužit a svou vysokou estetickou kvalitou zpříjemňovat každodenní chvíle u horkého nápoje.
Obvyklý objem nápoje: 250 ml
Šapo je dodáváno v dárkovém balení.
Jedná se o tradiční český výrobek. Podívejte se na video z výroby značky Rudolf Kämpf/ Leander ve vedlejší záložce.
Soupravu lze používat v myčce nádobí a v mikrovlnné troubě.
Pokud byste měli zájem o další díly z kolekce Kelt jako např. čajovou konvici, cukřenku a mlékovku, napište nám požadavek na info@porcelanovysvet.cz. Děkujeme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové šálky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590866076087 |
| Porcelán: | slonová kost |
| Tvar: | Kelt |
| Dekor: | bez dekoru |
| Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby: | ano |
| Materiál: | porcelán |
| Vyrobeno v: | Česká republika |
| Objem: | 300 ml |
Jak se vyrábí porcelán Rudolf Kämpf / Leander
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
