🚨 Sleva 10 % na veškerý porcelán značky Thun 1794. Zadejte kód THUNA a vybírejte. Akce platí od 17. - 21. 4. 2024. Užívejte stolování s kvalitním českým porcelánem. 🍽️ ✨

Další nové dekory plechových hrnků z Dubí

Po vlně nezvykle teplých dní nastává podzim, který nám přináší chladnější dny a chuť se zahřát teplým nápojem. Je jedno, zda zvolíte čaj, kávu nebo něco silnějšího, ale jistě oceníte, když si ho vychutnáte z našich stylových porcelánových hrnečků z Dubí.

Nové dekory, které zaujmou

Nové dekory se porcelánce v Dubí velmi povedly. Vedle oblíbených macešek, ptáčků, motýlků a modrých kytiček, které jsme představili před měsícem, nyní nabízíme dekory šišek, lesních zvířátek, jmelí a cesmíny a mnoho dalšího. Každý dekor je k dispozici ve třech různých objemech (380 ml, 250 ml a 100 ml), takže si snadno vyberete ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Kompletní nabídku těchto hrnků najdete zde.

Banner na nové hrnky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfektní dárek pro každou příležitost

Naše porcelánové hrníčky nejsou jen stylovým doplňkem vašeho domova, ale také skvělým dárkem. Možná už teď přemýšlíte o vánočních dárcích nebo hledáte vhodný dar pro jinou příležitost. Naše porcelánové hrnky připomínající vzhledem tradiční plecháček se pro tento účel perfektně hodí.

Takže ať už si vybíráte pro sebe nebo pro někoho jiného, naše porcelánové hrníčky jsou tu, aby vám zpříjemnily podzim.