❗❗Velká výprodejová akce je tu! Vyberte si soupravy i kusový porcelán se slevou až 50 %. Všechny produkty najdete v níže uvedené kategorie "Slevy až 50 %. Platí jen do výprodání zásob, případně do 5. 5. 2024. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

Garance doručení do Vánoc pro objednávky do 15.12.2017

Vážení zákazníci,

doručení do Vánoc garantujeme pro objednávky skladového zboží učiněné do 15.12.2017. Objednávky podané po tomto datu mohou být také doručeny do Vánoc, ale už to není jisté. 

Objednávky na porcelán značek Thun, Dubí nebo Leander, u kterého je uvedena dodací lhůta obvykle 3 - 7 (10) pracovních dnů, budou také vyřízeny včas, pokud toto zboží od výrobce ještě dostaneme. Skladové zásoby v porcelánkách se v tomto čase rychle mění a ne vždy se nám právě vyprodaný produkt podaří označit jako momentálně nedostupný. V případě vyprodanosti produktu Vás samozřejmě hned, jak tuto skutečnost zjistíme, informujeme.

Kterou přepravu vybrat pro jistější doručení do Vánoc?

Doporučujeme volit kurýrní službu GLS, které v loňském i předloňském roce dopravovala všechny balíky do druhého dne i v čase předvánoční špičky. 

U Uloženky ve velkých městech doporučujeme volit odběrná místa Uloženka - Heureka Point. Ostatní odběrná místa by měly fungovat rámcově také dobře.

Největší problémy jsou každoročně s dodáním od České pošty, u které může nabývat zpoždění v doručení v některých regionech o zhruba 2 - 4 dny. 

Přejeme vám klidné předvánoční dny.