🎉Novinka v akci: Využijte zaváděcí slevu 10 % na porcelán v kolekci "rakouská házenka". Platí od ⏰21. 5. - 2. 6. 2024⏰. Najdete v kolekcích. Užijte si stolování... 🍽️

Květinové motivy nebo moderní elegance?

KOLEKCE BERNADOTTE V DEKORU ZAHRADNÍCH KVĚTIN

Pamatuje si, jak jste u babičky obdivovali vystavený porcelán, na kterém se vyjímaly krásné barevné květiny? Už nemusíte jen lovit ve vzpomínkách, protože kolekce Bernadotte přesně takový tradiční porcelán nabízí. Česká porcelánka Thun vyrábí toto krásné nádobí již od roku 1794. Právě jejich nejznámější kolekce Bernadotte nabízí tradiční tvar a dekor karlovarského porcelánu, který již dlouhé desítky let dokonale vyhovuje potřebám zákazníků.  

Z jídelních talířů Bernadotte bude radost obědvat. Motivy zahradních květin, ozdobný zlatý proužek a jemné reliéfní zdobení, jsou to, co činí tuto soupravu jedinečnou a nestárnoucí. Elegantní porcelánová sada, se kterou si vychutnáte každodenní pokrmy, ale i vykouzlíte neotřelou atmosféru při slavnostních příležitostech.

Možná by někdo mohl říci, že mísa na polévku nebo omáčník, jsou zastaralé nebo zbytečné kousky jídelního servisu. Ale proč si neudělat i obyčejný oběd výjimečný? Jídlo, které je hezky naservírované, také mnohem lépe chutná. V této květinové sadě Bernadotte přesně tyto kousky naleznete.

Roztomilé šálky a podšálky se budou skvěle hodit na odpolední čaj o páté. Nebo klidně kávu, podle toho, čemu dáváte přednost. A čajová porcelánová konvička nesmí chybět. Jinak by nebyl výsledek dokonalý.                                                              

     Bernadotte - čajová sadaBernadotte - sada talířů   Bernadotte - jídelní sada

                                                                        

NOVÝ TVAR LEA V JEDNODUCHÉM A ELEGANTNÍM DEKORU

Jestliže preferuje spíše jednoduchý a elegantní design, tak pro vás bude ta pravá kolekce Lea. Tato kolekce je vyrobena v barvě slonové kosti, a všechny talíře i šálky zdobí decentní zlatý proužek. Stěny podšálků a talířů jsou mírně vroubkované.

Porcelánové talíře se budou skvěle vyjímat na slavnostně prostřeném stole. A po hlavním jídle nesmí chybět odpolední čaj nebo káva s čajovou soupravou ve stejném dekoru. Šestidílná sada šálků a podšálků je určena jak pro denní použití, tak pro významnější události. I v této kolekci můžete jídelní servis doplnit o čajovou konvičku, mlékovku a stylovou cukřenku s víčkem.

Tak neváhejte a udělejte sobě nebo někomu jinému radost.

 

Lea - čajová sada Lea - sada talířů Lea - čálky a podšálky