🚨 Sleva 10 % na veškerý porcelán značky Thun 1794. Zadejte kód THUNA a vybírejte. Akce platí od 17. - 21. 4. 2024. Užívejte stolování s kvalitním českým porcelánem. 🍽️ ✨

Máme otevřeno - informace k současné situaci

Vážení zákazníci,

náš e-shop s českým porcelánem funguje standardně a zboží odesíláme každý den. Nemusíte mít obavy z objednání, naši přepravci doručují. Při doručení přes DPD se zavádí několik preventivních opatřeních, která maximalizují bezpečnost při předání balíku.

Doručení zásilky přes DPD:

Po dobu trvání nouzového stavu není kurýr DPD povinen od vás vyžadovat podpis při převzetí balíku, ale bude mu stačit pouze opis posledních 3 číslic průkazu totožnosti přejímající zásilku. Nedojde tak ke kontaktu mezi vámi a kurýrem.

Zásilky na dobírku přes DPD:

Zásilky na dobírku lze hradit pouze bezhotovostně - platební kartou. Nevyhovuje-li Vám tato možnost, uhraďte zásilku bankovním převodem předem. 

Zásilky doručované na výdejny DPD Pickup:

V současné době se může rychle měnit provoz výdejen DPD Pickup dle aktuální situace. Doporučujeme tedy zjistit si, zda je vámi vybrané místo v provozu, příp. zásilku rovnou zaslat kurýrem přímo na adresuUložení na výdejním místě se prodlužuje o dobu, kdy je výdejní místo uzavřeno. 

Věříme, že uvítáte přijatá preventivní opatření a zachováte nám přízeň i v této náročné době. Český porcelán je tradiční tuzemský průmysl, který ovšem v posledních letech musel uzavřít již několik výrobních podniků. Věříme, že společně překonáme nejen nemoc Covit 19, ale také podržíme pracovní místa a celé podniky v tomto krásném odvětví. 

Za tým Porcelánového světa přeji nám všem mnoho sil a zvednutou hlavu. Bude líp!

Petr Juppa, jednatel