🚨 Sleva 10 % na veškerý porcelán značky Thun 1794. Zadejte kód THUNA a vybírejte. Akce platí od 17. - 21. 4. 2024. Užívejte stolování s kvalitním českým porcelánem. 🍽️ ✨

Nové porcelánové kousky v prodeji

V nabídce eshopu přibylo několik zajímavých novinek.

Porcelánové podnosy Suisse Langenthal, které jsou ideální pro umístění drobného pohoštění pro vaše hosty. Vybrat si můžete ze čtyřhranných bílých podnosů s šířkou kolem 45 cm, vnitřním dělením nebo větší plochou. Vaše delikatesy na těchto podnosech budou vypadat perfektně. Podnosy jsou vyráběny karlovarskou porcelánkou G.Benedikt pod značkou Suisse Langental. Vysoká kvalita zpracování je tedy samozřejmá. 

podnos-akz3145-langenthal podnos-akz3345-langenthal podnos-akz3245-langenthal

Další novinkou je dětský porcelán s motivy veselé kozy a psa. V nabídce jsou dvě dětské porcelánové soupravy obsahující mělký talíř, hluboký talíř a hrneček. Vše s originálními a pozitivně laděnými motivy veselé kozy a veselého psa. Vyrábí karlovarská porcelánka G. Benedikt.

detska-souprava-kozy- detska-souprava-psi-

Bílý porcelán je stálicí v mnoha domácnostech. Jeho výhodou je čistý deisgn, na kterém vynikne tvar i podávané jídlo. Hospodyňka může prostřít jakoukoli barvu ubrusu a bílé porcelánové nádobí se vždy dobře hodí. V posledních letech se i často kombinuje napříč tvary a také s porcelánem dekorovaným. Prostě bílá sedí výborně v mnoha ohledech. V nabídce nyní nově najdete jídelní soupravy Viola a Gamma ze Staré Role a to včetně kompotových souprav. Na přání vám umíme nabídnout celý sortiment v těchto tvarech s dodáním 1-2 týdny od objednání. Stačí nám napsat zprávu na info@porcelanovysvet.cz a my vám zašleme konkrétní nabídku. 

Jídelní a kompotová souprava Gamma:

Gamma-js-bila gamma-kompotova-souprava-bila-stara-role

Jídelní a kompotová souprava Viola:

Viola-jidelni-souprava-bila-mz viola-kompotova-souprava