Sleva 15 % na porcelán značky Thun. Zadejte při nakupování kód Thun15 a sleva je vaše. Akce platí od 29. 6. do 10. 7. 2022. Užijte si stolování...

Novinky od porcelánky Thun

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám představili letošní novinku od české porcelánky Thun 1794. Moderní porcelán Tom dekorovaný trendy motivy v dánském stylu. V nabídce jsou dva puntíkované motivy a dva motivy s krajkou. Porcelán se velmi dobře kombinuje mezi sebou. Barvy se na jednotlivých kusech inverzně střídají, čímž vzniká více barevných kombinací. Můžete si vybrat např. kávovou konvičku se světle červenými puntíky, k tomu misky na musli v růžové a modré a také hrnky, které mají stejný puntíkovaný motiv jen inverzně obrácený. Sestavíte si tak svoji jedinečnou soupravu, kterou můžete využít třeba každé ráno při snídani. Možná vám pomůže nastartovat den s úsměvem. 

V základní nabídce najdete praktický hrnek o  objemu 370 ml, dezertní talíř, misku na musli a kávovou konvici. Prostě vše, co potřebujete při každodenní snídani, ale i jiných běžných příležitostech. Nabídka bude brzy zkompletována a navíc doplněna o talířové soupravy. Tak se můžete těšit!

Novinka je nabízena celkem ve čtyřech dekorech - modré a růžové puntíky a šedá a modrozelená krajka

 

 

Celou nabídku novinek si můžete prohlédnout zde

S přáním krásného dne.

Váš Porcelánový svět.