🚨 Sleva 10 % na veškerý porcelán značky Thun 1794. Zadejte kód THUNA a vybírejte. Akce platí od 17. - 21. 4. 2024. Užívejte stolování s kvalitním českým porcelánem. 🍽️ ✨

Novinky od porcelánky Thun

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám představili letošní novinku od české porcelánky Thun 1794. Moderní porcelán Tom dekorovaný trendy motivy v dánském stylu. V nabídce jsou dva puntíkované motivy a dva motivy s krajkou. Porcelán se velmi dobře kombinuje mezi sebou. Barvy se na jednotlivých kusech inverzně střídají, čímž vzniká více barevných kombinací. Můžete si vybrat např. kávovou konvičku se světle červenými puntíky, k tomu misky na musli v růžové a modré a také hrnky, které mají stejný puntíkovaný motiv jen inverzně obrácený. Sestavíte si tak svoji jedinečnou soupravu, kterou můžete využít třeba každé ráno při snídani. Možná vám pomůže nastartovat den s úsměvem. 

V základní nabídce najdete praktický hrnek o  objemu 370 ml, dezertní talíř, misku na musli a kávovou konvici. Prostě vše, co potřebujete při každodenní snídani, ale i jiných běžných příležitostech. Nabídka bude brzy zkompletována a navíc doplněna o talířové soupravy. Tak se můžete těšit!

Novinka je nabízena celkem ve čtyřech dekorech - modré a růžové puntíky a šedá a modrozelená krajka

 

 

Celou nabídku novinek si můžete prohlédnout zde

S přáním krásného dne.

Váš Porcelánový svět.