🆓🚚Využijte dopravy zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Užívejte stolování.🆓🚚

Porcelánové dny - sleva 10% na vše!

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem Porcelánové dny, kdy si můžete zakoupit jakýkoli produkt na eshopu www.porcelanovysvet.cz se slevou 10%!

Když říkáme jakýkýkoli, tak si můžete být jisti, že jakýkoli včetně výrobků v akci nebo ve slevě. Můžete tak získat vlastně dvojí slevu na vybraný český porcelán, sklo a příbor.

Např. oblíbenou 25-dílnou jídelní soupravu Ofélie v dekoru modré házenky můžete pořídit místo 3790,- jen za 2961,-. Souprava je totiž v akci a navíc dostanete ještě 10-ti procentní slevu.

Nebo třeba kávová souprava Bernadotte v jemné barvě slonové kosti s dekorem zlaté linky vyjde jen na 1341,-! Sice nemůže do myčky, ale na druhou stranu konvici tam stejně nedáte, a umýt šálek od kávy není zase takový problém. Zato chvíle pohody s tímto klasickým vznešeným šálkem budou jistě velmi příjemné.

 

Jak získat slevu?

Stačí si vybrat zboží a v ojednávacím procesu zadat do políčka "Slevový kód" číslo 777. A sleva je vaše.

 

Slevový kód lze použít na více výrobků a opakovaně.

Akce platí od čtvrtka 15.10 do neděle 18. 10. 2015 na www.porcelanovysvet.cz.

Sleva se netýká nákladů na dopravu a platbu.

 

Přejeme dobrý výběr a užijte si stolovánní...

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory