📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

Poznejte moderní platební metodu PlatímPak

Také je pro vás zákaznický servis stejně důležitý jako kvalitní zboží? Zpříjemněte si co nejvíce nákup, třeba tím, že si budete moci vybrat z široké nabídky platebních metod. Nově u nás můžete využít metodu PlatímPak. Že ji ještě neznáte? Oblíbíte si ji především, pokud máte v oblibě dobírku, ale nechcete ji mít zpoplatněnou.

Co je PlatímPak


Jak jsme si uvedli výše, PlatímPak je moderní metoda, která vám umožní koupit zboží a zaplatit ho až později, konkrétně 30 dnů od jeho koupě, a to bez jakýchkoliv poplatků či dalších nákladů. Lze využít při platbách až do výše 25 000 Kč.
S touto možností pro e-shopy přichází Raiffeisenbank. Ovšem nemusíte být jejich klientem, abyste nabídky mohli využít.
Tato moderní platba je alternativou oblíbené dobírky, která narozdíl od ní je zcela zdarma.

Jak platbU USKUTEČNIT?


Jak to probíhá? Je to úplně jednoduché. Objednávku provedete standardně na e-shopu, kde zvolíte způsob platby PlatímPak. Systém platbu rychle vyhodnotí, cca do 30 vteřin a bez dokladů. Raiffeisenbank objednávku za vás zaplatí a vy jí zašlete platbu do 30 dní - jen částku z objednávky, nic navíc. Veškeré podklady k platbě vám přijdou na e-mail.

Ve výjimečných případech se může stát, že bude platba zamítnutá. V tom případě nás neváhejte kontaktovat a změnit způsob platby, či si rovnou vytvořte novou objednávku. 

Shrnutí výhod PlatímPak

  • zdarma
  • moderní platba 
  • vyšší komfort
  • jednoduché vyřízení
  • bezpečnost platby (Reiffeisen je bankou pod dohledem ČNB)

I vy byste si raději zboží nejdříve prohlédli a až poté ho zaplatili? Zkuste PlatímPak.

 

 PlatímPak banner - 413x398px_02