📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

Připravte se na Vánoce s novým porcelánem

Celý podzim vám přinášíme novinky oblíbeného vánočního porcelánu. Jaké kolekce přibyly u nás tuto sezónu? Podívejte se na ně.

Červená a modrá vánoční hvězda


Pokud máte rádi jednoduchý a elegatní design, určitě znáte Leu, ať už ve své bílé, či dekorované podobě. Nyní pro vás máme vánoční Leu. Nádherné talíře jsou zdobené červenými vánočními hvězdami doplněné zlatým proužkem či modrou vánoční hvězdou s platinovým proužkem. Která varianta se vám líbí více. Červená, nebo modrá vánoční hvězda?

29514_talir-melky--27-cm--lea--modra-hvezda--platina--porcelan-thun29523_talir-melky--27-cm--lea--cervena-hvezda--zlato--porcelan-thun

Zimní stromky


Raději byste méně vánoční porcelán, který využijete po celou zimu? Pokud jste příznivcem spíše přírodních barev, podívejte se na "Zimní stromky".

29844_vanocni-salek-s-podsalkem-stromky

 

Vánoční koník


Kolekce "Vánoční koník" má hravější a veselejší dekor, který si oblíbí především (ale nejen) děti. Získá si i vás kombinace koníka s červenými a zelenými prvky?

29838_vanocni-talirova-souprava--porcelan--konik--12-d-thun

Vánoční hvězda


Vánoční hvězda k Vánocům prostě patří. Tak proč ji nemít i na porcelánu? Zlatý proužek už jen podtrhne sváteční atmosféru

94(1)

Z minulého roku pro vás máme oblíbený motiv perníčků, vánoční porcelán ve slonové kosti a porcelán s hvězdičkami.

V uvedených dekorech si i nás vyberete různé produkty. Kompletní nabídku najdete zde. Připravte se na vánoční stolování včas.