🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Rozšíření nabídky českých hrnků

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme nabídku českých hrnků z prvotřídního porcelánu z Dubí a ze Staré Role.

V novinkách se nyní objevují oblíbené velké hrnky - vařáky v klasickém dekoru házenek a házenek s modrou linkou. Tento dekor se používá desítky let a mnozí z nás ho znají již od našich babiček. 

házenka házenka s modrou linkou

Kromě tradičních dekorů přibyly vařáky také v dekoru zelených a modrých čtyřlístků.

zelený  modrý

 

Dále přibyly příjemně zaoblené šálky Milada, které jsou svým širokým tvarem ideální pro podávání mléčné kávy, např. cappuccina. Na výběr je ze tří dekorů a to s beruškami, červenými puntíky nebo v klasické házence,

miladamilada puntík  milada házenka 

 

Kdo má v oblibě vyšší hrnky, pro ty máme nově v nabídce hrnky Derby. Tento hrnek je výjimečný svým jemným vertikálním vroubkováním.

derby derby házenka derby květy

 

Milovníky velkých hrnků jistě potěší pořádný půllitrový hrnek Max dekorovaný klasickou nebo modrou házenkou. Bude velmi dobrým společníkem při deštivých dnech, kdy si rádi vychutnáte velký horký čaj.

max max modrý

 

Porcelánový hrnek Buclák je zástupcem tradičního českého hrnku. Mnozí jej jistě pamatují z dob dávno minulých. Po letech se opět dostává do výrobního programu a je možné jej zakoupit. Hrneček je to spíše bytelnější a je zatím nabízen pouze v modré házence. 

buclák

 

Rozšířili jsme také nabídku sad hrnků.

Např. sada menších porcelánových hrnků Gaston v dekoru motýlů, jejíž hrnečky jsou svojí velikostí možné použít i jako hrnky pro děti nebo jako hrnek na menší kávu. Pokud preferujete trochu větší hrnky, je tady hrnek Karel ve stejném dekoru.

gaston motýli          karel motýli

Dále přibyla sada hrnků s mysliveckými motivy a sada s motivy koček.

sada les                                              karel kočky 

Obr. sada svisle vroubkovaných porcelánových hrnečků s motivy rokoko a sada s motivy větrných mlýnů

rokoko                             mlýny

 Kompletní sortiment nových českých hrnků naleznete zde.

 Užijte si stolování!