🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

SNĚHOVĚ BÍLÉ NÁDOBÍ PRO MILOVNÍKY JEDNODUCHÉHO A ELEGANTNÍHO STYLU

Toužíte po čistě bílém porcelánovém nádobí v jednoduchém moderním designu? V tom případě je tu pro vás nová kolekce Lea značky Thun.

Co takhle vytvořit si vlastní sněhobílou sadu talířů, ze které bude radost obědvat? Dezertní, mělký a hluboký talíř tvoří elegantní porcelánovou soupravu, kterou využijete jak na každodenní pokrmy, tak při slavnostnějších událostech.

                             Talíř dezertní, 19 cm Talíř hluboký, 22 cm Talíř mělký, 27 cm

Jestli chcete, aby vaše stolování bylo dokonalé, vsaďte na doplňky! Takže například omáčník, slánka s pepřenkou nebo mísa na polévku ve stejném designu by vám rozhodně doma neměli chybět. Říkáte si, že omáčník a polévkovou mísu nevyužijete? Sami uvidíte, jak praktičtí pomocníci to jsou. Není nic lepšího, než mít polévku dlouho teplou a omáčku stále po ruce.

                 Omáčník, 400 ml Slánka Porcelánová mísa na polévku

Ke sladké tečce po obědě patří oblíbená káva nebo čaj. Zvlášť při početnější návštěvě se rozhodně hodí čajová nebo kávová konvice. Díky ní si můžete vychutnat nejoblíbenější nápoj v klidu a pohodě. A abyste měli do čeho nápoje nalít, tak v kolekci najdete porcelánové šálky o objemu 240 ml, 150 ml a 90 ml. Ten nejmenší je ideální na espresso, jako v pravé italské kavárně. K šálkům jsou i ladící podšálky, cukřenka a také mlékovka, takže už nebudete muset kvůli mléku neustále odbíhat do kuchyně.

                      Kávová konvice, 1.2 l  Šálek s podšálkem 150 ml. Mlékovka  Cukřenka

Nejen nádobí, ale i bytové doplňky můžete v této kolekci českého porcelánu najít. Jde o vázy ve třech velikostech. Tyto bílé vázy z porcelánu skvěle doplní jakýkoli interiér. Neutrální bílá barva se hodí jednoduše ke všemu.

                       Váza malá, 13 cmVáza střední, 17 cm     Váza velká, 26 cm

Čistě bílé nádobí je nepostradatelné pro všechny kreativní duše. Mohou si ho dozdobit například barvami na porcelán nebo sklo a vytvořit si tak originální kousek do kuchyně nebo vyrobit nevšední dárek.