📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

Pořiďte si vlastní kelímek na kávu, který vydrží dlouhé roky

V posledních letech se stále více lidí začalo zajímat o to, kolik zbytečného jednorázového odpadu každý z nás vyprodukuje. Pokud je to jen trochu možné, je dobré snažit se tyto nadbytečné plastové kelímky, lžičky, sáčky a podobné věci vůbec nepoužívat. Samozřejmě, ne vždy to jde. Existují jednoduché způsoby, jakými můžete životnímu prostředí přeci jen trochu ulevit. V poslední době začaly hodně frčet přenosné hrnky na kávu, do kterých si můžete doma připravit cokoli máte rádi, nebo si do hrnku nechat nalít oblíbený nápoj v kavárně.

Hrnky vyrobené z porcelánu jsou skvělou alternativou právě jednorázových plastových nebo papírových kelímků. Takový stylový porcelánový pohárek zkrátka můžete používat donekonečna, nebo dokud se vám nerozbije. Velkou výhodou je, že na rozdíl od plastových kelímků nikdy nebudete muset řešit nepříjemný zápach. I když ho použijete tisíckrát, pořád bude vonět čistotou! Můžete si dokoupit silikonový pásek, díky němuž nebude kelímek pálit, a také praktické víčko, které zabrání rozlití nápoje. Porcelánové hrnečky české značky G. Benedikt jsou opravdu nenáročné na údržbu. Bez problémů se dají mýt v myčce nebo ohřívat v mikrovlnce. Můžete do nich nalít oblíbenou kávu, čaj nebo kakao, ale samozřejmě i studené nápoje.

                                                                                    Černobílý   Květinový dekor

Co se týče obrázků a motivů, existuje jich opravdu nepřeberné množství. Pro všechny minimalisty je tu jednoduchý černobílý dekor. Černobílá klasika v podobě puntíků nikdy nezklame. Pro květinové nadšence jsou tu květinové motivyCo samozřejmě nesmí chybět, jsou pohárky v jednoduchém elegantním designu v čistě bílé barvě. Tito porcelánový krasavci rozhodně umí upoutat pozornost.

                                                Bílý  Bílý 3  Bílý.2

Zpříjemnit si čekání na Ježíška můžete s hrnečkem z porcelánu ozdobeným oblíbeným vánočním motivem. Všechny tyto kousky jsou také skvělý tip na dárek právě pod stromeček nebo třeba na narozeniny.

                                                                                                                             Vánoční

 Tak už máte vybráno?