Vyberte si český designový porcelán Bohemia Cobalt

Chtěli byste mít doma nádobí s tradičním cibulákovým vzorem, ale připadá vám tak trochu nemoderní? Nezoufejte! Kolekce Bohemia Cobalt nabízí soudobé ztvárnění květinového dekoru, který vychází právě z klasického cibuláku.

Moderní a současné pojetí cibulákového vzoru se zrodilo v hlavě designéra Jiřího Pelcla, který tuto kolekci pro porcelánku v Dubí navrhl. Designový český porcelán v kobaltové modři vás okouzlí na první pohled.

Porcelánové misky a mísy z této kolekce byste rozhodně neměli přehlédnout. Z vnější strany jsou čistě bílé, ale uvnitř jsou bohatě zdobené právě květinovým dekorem, připomínajícím cibulák. Salátové mísy se vyznačují především dvojitými uchy, tento designový detail rozhodně zaujme na první pohled.

                                                             Bohemia Cobalt, mísa salátová, malá, 1 l, porcelán, Dubí Bohemia Cobalt, mísa salátová, malá, 1 l, porcelán, Dubí_2

Talíře jsou oproti miskám zdobené střídměji. Jsou bílé, pouze uprostřed naleznete menší květinový motiv. Kolekce nabízí i sadu porcelánových talířů, ve které naleznete mělký a dezertní talíř, a také polévkovou misku, kterou využijete nejen na polévku, ale třeba i těstovinový nebo zeleninový salát. Jestliže nechcete, aby vám některý z těchto kobaltových skvostů unikl, pak je tu velká jídelní sada. Ta obsahuje talíře, různé typy misek, ale třeba i slánku s pepřenkou. Zkrátka vše, co budete při servírování pokrmů potřebovat.

            Talířová sada Jídelní sada Talířová sada.JPG2

Zpozornět by měli i milovníci kávy a čaje. Jedinečná čajová nebo kávová konvička z českého porcelánu by vám totiž doma rozhodně neměla chybět. Opět se může pochlubit originálním dvojitým ouškem a také plochým víčkem, které je rovněž opatřeno ouškem. Nezapomeňte dokoupit cukřenku a samozřejmě hrneček, protože těch zkrátka není nikdy dost. Takže, pokud chcete mít doma sbírku designového nádobí, nebo chcete někoho obdarovat neobyčejným kouskem, směle do toho.

                                                            Bohemia Cobalt, konvice kávová, 0,76 l, porcelán, Dubí Bohemia Cobalt, konvice čajová, 0,80 l, porcelán, Dubí_2 Bohemia Cobalt, cukřenka, 0,25 l, český porcelán, Dubí

Užijte si toto unikátní české porcelánové nádobí!