❗❗Velká výprodejová akce je tu! Vyberte si soupravy i kusový porcelán se slevou až 50 %. Všechny produkty najdete v níže uvedené kategorie "Slevy až 50 %. Platí jen do výprodání zásob, případně do 5. 5. 2024. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

Porcelánové nádobí s dekorem hravých berušek

Už žádné mouchy v jídle! Od teď, už jenom berušky. Ale nebojte se, ne ty živé. Pouze ty namalované, kterými se může pyšnit nová kolekce českého porcelánového nádobí, vyrobená porcelánkou v Dubí.

Zapomeňte na nudné bílé talíře. Motiv veselých berušek rozzáří každý prostřený stůl. Talířová sada z porcelánu s jemně vroubkovanými okraji a roztomilým dekorem vám vykouzlí úsměv na rtech. Sadu můžete doplnit o velký oválný tác, který je ideální na jednohubky, chlebíčky a jiné pochutiny.

                                               talirova souprava, tom, berusky, cesky porcelan, 18 d._2        misa ovalna, 36, berusky, cesky porcelan_1

Máslo koupené v nevzhledném obalu rychle přendejte do krásné máslenky. Zajímavostí této porcelánové krásky je ručně tvarovaná úchytka na víčku ve tvaru růžičky.

Sůl je jedna z nejdůležitějších ingrediencí a je jasné, že ji musíte mít v kuchyni neustále po ruce, bez ní by to prostě nešlo. Porcelánovou závěsnou nádobu na sůl si můžete pověsit, kam budete chtít, nebo ji samozřejmě jen tak postavit na kuchyňskou linku.

                                                          porcelanova maslenka berusky, cesky porcelan_1 Závěsná dóza_1

Milovníci čaje jistě vědí, kolik šálků, hrnečků a konviček je potřeba pro ten správný čajový dýchánek. Ale všichni víme, že kuchyň není nafukovací a skříňky se rychle plní. Co takhle kdyby se čajové vybavení dalo spojit do jednoho výrobku? Přesně tuto službu vám poskytne porcelánová čajová souprava Sonne, která obsahuje konvičku a šálek. Tyto dva kusy nádobí do sebe dokonale zapadají, což vám ušetří místo v kuchyni, a to je k nezaplacení. I při servírování na stole nebude tato souprava zabírat tolik místa, a když šálek konvičkou zakryjete, tak vám oblíbený nápoj nevychladne.

Dokoupit si můžete i různé další beruškové hrnečky z kvalitního českého porcelánu nebo sadu čajových šálků s podšálky pro šest osob. Jestliže máte rádi čaj takzvaně. „po anglicku“, tedy s kapkou mléka, přihoďte rovnou i mlékovku se stejným roztomilým motivem berušek.

              Souprava šálku a konvičky Sonne, berušky_1 šálky s podšálky_1 Mlékovka_2

Už jste si vybrali nový kousek, který si pořídíte?