Přivítejte léto s novou kolekcí porcelánového nádobí Meadow

G. Benedikt je tradiční karlovarská porcelánka, k níž se v roce 2003 připojila švýcarská značka Suisse Langenthal, která se díky tomu stala součástí skupiny G. Benedikt. Značka Suisse Langenthal byla založena již v roce 1906. Neuvěřitelných 115 let vyrábí vysoce kvalitní a odolný porcelán, který je vhodný do domácností i do designových restaurací.

Nová kolekce Meadow

Značka nyní přichází na trh s novou kolekcí, která se jmenuje Meadow, což v překladu znamená „louka“. Jak již název napovídá, jde o motiv něžného lučního kvítí. Jestliže hledáte kvalitní porcelánové nádobí vyrobené v Čechách, pak jste ho našli.

Designové nádobí, které odpovídá současným trendům stolování, využijete jak při slavnostnějších příležitostech, tak na běžné každodenní jídlo. Jestliže milujete těstoviny či špagety je tu porcelánový talíř speciálně určený na tento pokrm. Porcelánový šálek s podšálkem vhodný na kávu také jistě oceníte. Koupit si můžete pouze jeden kus nebo šestidílnou soupravu. Vychutnejte si oblíbený nápoj a užijete si chvilku odpočinku v klidu a pohodě s tímto rozkvetlým trendy nádobím.

                  Pasta talíř šálek s podšálkem oválná mísa

Porcelán pro všechny

Stylové porcelánové nádobí, které si vás získá především jedinečným designem, se pyšní skvělými vlastnostmi, které v kuchyni oceníte.

Výhody porcelánu

  • Výhodou je jeho odolnost a kvalita. Porcelán je odolný proti nárazům, tepelným šokům a čisticím prostředkům. Takže i když víte, že u vás nádobí moc dlouho bez újmy nevydrží, o tyto kousky nemusíte mít strach.
  • Jestliže se bojíte, že ten krásný květinový motiv časem ztratí na lesku nebo se dokonce ošoupe, tak nebojte. Při výrobě se používá tzv. podglazurová technologie. To znamená, že dekor se nanáší pod glazuru, ne na ni. Následně je porcelán vypalován při teplotě 1400 °C, takže vyblednutí nebo poškrábání mu nehrozí.
  • Samozřejmostí u těchto výrobků je, že se dají bez problémů používat v mikrovlnné troubě nebo myčce.

Už jste si vybrali svůj nový kousek do kuchyně?

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.