Přivítejte léto s novou kolekcí porcelánového nádobí Meadow

G. Benedikt je tradiční karlovarská porcelánka, k níž se v roce 2003 připojila švýcarská značka Suisse Langenthal. Stala se tak součástí skupiny G. Benedikt. Značka Suisse Langenthal byla založena již v roce 1906. Neuvěřitelných 115 let vyrábí vysoce kvalitní a odolný porcelán vhodný do domácností i do designových restaurací.

Nová kolekce Meadow

Značka nyní přichází na trh s novou kolekcí s názvem Meadow, což v překladu znamená „louka“. Jak již název napovídá, jde o motiv něžného lučního kvítí. Jestliže hledáte kvalitní porcelánové nádobí vyrobené v Čechách, pak jste ho našli.

Designové nádobí odpovídá současným trendům stolování a využijete ho jak při slavnostnějších příležitostech, tak na běžné každodenní jídlo. Jestliže milujete těstoviny či špagety potěší vás porcelánový talíř speciálně určený na tento pokrm. Porcelánový šálek s podšálkem vhodný na kávu také jistě oceníte. Koupit si můžete pouze jeden kus nebo šestidílnou soupravu. Vychutnejte si oblíbený nápoj a užijete si chvilku odpočinku v klidu a pohodě s tímto rozkvetlým trendy nádobím.

                  Pasta talíř šálek s podšálkem oválná mísa

Porcelán pro všechny

Stylové porcelánové nádobí si vás získá především jedinečným designem. Pyšní se skvělými vlastnostmi, které v kuchyni oceníte.

Výhody porcelánu

  • odolnost a kvalita: Porcelán je odolný proti nárazům, tepelným šokům a čisticím prostředkům. Takže i když víte, že u vás nádobí moc dlouho bez újmy nevydrží, tyto kousky vás příjemně překvapí.
  • podglazurová technologie: Spočívá v nanášení dekoru pod glazuru, ne na ni. Následně je porcelán vypalován při teplotě 1400 °C, takže vyblednutí nebo poškrábání mu nehrozí. Květinový motiv tak bude i za mnoho let stejně krásný jako dnes.
  • bezproblémové použití v mikrovlnné troubě i myčce.

Vyberte si svůj nový kousek do kuchyně.