📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

Tipy na vánoční dárky

Jakým dárkem potěšit své blízké o Vánocích? Vyberete-li karlovarský porcelánčeské sklo nebo příbory, vždy to budou dárky s vysokou užitnou hodnotou. Vždyť čaj, káva nebo jídlo se připravuje několikrát denně. Jsou to dárky, které nestárnou a uchovávají si dokonalý vzhled po mnoho let.

Zde je několi tipů:

Dárek pro maminku nebo babičku:

Kávová souprava Bernadotte, pomněnky, Thun 1794 kavova-souprava-ofelie-pomnenky-stara-role

Tradiční tvar i dekor patří k nejoblíbenějším kávovým soupravám v nabídce. Stává se, že málokterá žena otevřeně mluví o svých přáních k ježíšku. Vězte však, že karlovarským porcelánem chybu rozhodně neuděláte.

Šapo Kelt, platina, slonová kost, Rudolf Kämpf Loučky kelt-platina

Ručně vyrobený šálek o objemu 0,3 l s příjemně tvarovaným platinovým ouškem. Originální příjemný tvar řadí šálek mezi nejoblíbenější menší dárky. Šapo je vhodné pro podávání kávy s mlékem i čaje.

Foto rámeček z olovnatého křišťálového skla od Crystal Bohemia z Poděbrad  72945_09300_215

Poctivý kus těžkého skla, který krásně doplní každý interiér. Přidáte-li do něho i fotografii vnoučat nebo dětí, budou v něm vystaveny s elegancí a grácií, která potěší každou ženu. 

Křišťálová váza Touch od Crystal Bohemia z Poděbrad 84753_29101_280

Elegantní váza z olovnatého skla je univerzálním dárkem pro ženy. Využití i místo pro tento prezent se najde vždy.

 

Dárek pro tátu, dědu, bratra:

Whisky set X-lady vyrobený z olovnatého křišťálového skla. Láhev na whisky a 6 sklenic. Nic lehkého nic tenkého, prostě pořádný kus poctivého skla. Něco z čeho whisky, bourbon, rum či jiný destilát chutná opravdu exkluzivně. Souprava, kterou si chlap sám nekoupí, ale mít ji doma, tak ji určitě rád využije.  

Hledáte-li spíše menší dárek, vezměte pouze láhev např. v moderním tvaru Zig Zag. I ta je dokonalým dárkem pro každého chlapa.

99999_39750_718_set_1and6 46704_59418_075

 

Dárek pro děti:

Dětské porcelánové soupravy obsahující mělký talíř, hluboký talíř a hrnek s dětským motivem Krteček v raketě nebo oblíbené Hello Kitty. A děti bude jídlo více bavit.

krtek_a_raketa_3017800 detska-souprava-hello-kitty-ruzova

Dodání do Vánoc

Většinu zboží doručujeme ještě do Vánoc. Nejste-li si jisti, prosím, napište nám email na info@porcelanovysvet.cz nebo zavolejte na 777 59 39 52 a my Vám sdělíme přesnější termín dodání zboží. 

Věříme, že si z nabídky českého zboží na e-shopu vyberete.

Přejeme krásný předvánoční čas.