Omáčník kul. s podstavcem, 0,35 l, Sonáta, slonová kost, bílá krajka, Leander

 
Dostupnost poslední kus (1 ks)
1 150 Kč
950,41 Kč bez DPH
   
Kód produktu 07512137/3001
Značka Leander
Kategorie Porcelánové omáčníky
Záruka 2 roky
 

Porcelánový omáčník je praktickým doplňkem každé jídelní nebo talířové soupravy a na žádnem stole se nestratí! Pořiďte si tenhle dekorovaný jemnou bílou krajkou ve slonové kosti s kulatým podstavcem z kolekce Sonáta. 

Objem: 350 ml

Vyrobeno s vysokým podílem ruční práce v Loučkách u Karlových Varů.

Vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. 

 

Porcelán slonová kost
Tvar Sonáta
Dekor bílá krajka
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Objem 0,35 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.