🎉Novinka v akci: Využijte zaváděcí slevu 10 % na porcelán v kolekci "rakouská házenka". Platí od ⏰21. 5. - 2. 6. 2024⏰. Najdete v kolekcích. Užijte si stolování... 🍽️

Porcelán s házenkou s červeným proužkem

V této kolekci najdete tradiční český dekor drobných barevných kytiček tzv. házenky doplněný o červený okrajový proužek.  A co konkkrétně si v tomto dekoru pořídite? Nabídka je rozmanitá. Obsahuje porcelánový jídelní servis, čajový servis, kávový set, kusové porcelánové talíře, hrnečky nejrůznějších velikostí, porcelánové mísy, ovály a další porcelánové nádobí.

Tato kolekce je v oblíbeném tvaru Ophelia, který vyrábí tradiční porcelánka Thun ve dvou barevnostních provedeních. Můžete si je rozdělit pomocí filtru, který najdete hned pod tímto textem. V naší nabídce nechybí ani výrobky od Českého porcelánu z Dubí a loučského Leanderu. Házenka s červeným proužkem patří mezi nadčasové dekory, které dobře využijete jak v tradičním venkovském obydlí, tak i v moderně zařízených domácnostech. Nezapomeňte se také podívat na kolekci v modré házence.

 
159
389011593890
Značky
Dekor
Tvar

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem