Kabaret trojdílný, 29,5 cm, český porcelán, Hyggeline, modrá, Leander
Kód: 03116438327ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Máte rádi pohoštění, kde má každá dobrota své místo? Trojdílný kabaret z kolekce HyggeLine vám pomůže naservírovat oříšky, olivy, sýry nebo sušené ovoce přehledně a bez zbytečného množství misek na stole. Díky rozdělení do tří částí působí servírování upraveněji a hosté si snadno vyberou přesně to, na co mají chuť.
Rozměr 29,5 cm nabízí dostatek prostoru pro několik druhů pochoutek najednou. Modré provedení kolekce HyggeLine kombinuje inspiraci tradičním stolováním s moderním designem, takže kabaret snadno zapadne do současných i rustikálně laděných interiérů. Využijete ho při rodinných oslavách, večerním posezení s přáteli i běžném každodenním stolování.
Kabaret vyrábí porcelánka Leander v Loučkách u Karlových Varů. Praktické vlastnosti porcelánu umožňují pohodlné používání bez zbytečných starostí o údržbu.
Naservírujte své oblíbené pochoutky přehledně, elegantně a s minimem nádobí na stole.
Shrnutí parametrů:
Rozměr: 29,5 cm
Vhodné do myčky nádobí a do mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové kabarety |
|---|---|
| EAN: | 8592968587720 |
| Porcelán: | bílý |
| Tvar: | Mary-Anne |
| Dekor: | HyggeLine modrý |
| Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby: | ano |
| Materiál: | porcelán |
| Vyrobeno v: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích.
V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech.
Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.
