Miska na polévku, porcelán, 19 cm, Opal, krajka, šedá, Thun
Kód: P1630678J1Z8034800Související produkty
Detailní popis produktu
Miska na polévku Opal s dekorem krajky a šedým lemem zaujme elegantním vzhledem, který spojuje tradiční porcelánové motivy s moderním designem. Jemný krajkový dekor dodává misce romantický nádech, zatímco šedé lemování podtrhuje její nadčasový charakter. Díky svému univerzálnímu provedení se hodí do klasických i moderních domácností a krásně doplní každodenní i slavnostní stolování.
Průměr 19 cm a objem 450 ml poskytují ideální prostor pro servírování polévek, krémů a vývarů. Misku můžete využít také na saláty, kompoty, těstoviny nebo další oblíbené pokrmy. Větší rozměr a praktický tvar zajišťují pohodlné servírování i konzumaci jídla.
Miska je vyrobena z kvalitního karlovarského porcelánu, který vyniká vysokou bělostí, odolností a dlouhou životností. Výrobcem je tradiční česká porcelánka Thun 1794, jejíž výrobky jsou ceněny pro precizní zpracování a dlouholetou tradici výroby porcelánu.
Shrnutí parametrů
Průměr: 19 cm
Objem: 450 ml
Vhodné do myčky nádobí
Vhodné do mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové mísy na kompot, salát do 19 cm |
|---|---|
| EAN: | 8590154699493 |
| Porcelán: | bílý |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | krajka šedá |
| Převládající barva: | šedá |
| Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby: | ano |
| Materiál: | porcelán |
| Vyrobeno v: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Porcelánka Thun byla založena hrabětem Františkem Josefem Thunem a vrchním ředitelem thunovského panství Janem Mikolášem Weberem roku 1794 v Klášterci na Karlovarsku. Současný majitel porcelánky společnost Thun 1794 zakoupila porcelánku v roce 2009. Kromě závodu v Klášterci do podniku patří závod v Lesově a Nové Roli, kde je i sídlo společnosti.
Do portfólia společnosti patří výroba užitkového porcelánu pro koncové zákazníky, hotelového porcelánu pro profesionální gastro provozy a dále zakázková výroba dle specifických požadavků velkých mezinárodních zákazníků. Společnost je schopna aplikovat všechny dostupné techniky dekorace porcelánu. Svým rozsahem produkce je největší českou porcelánkou s vysokým podílem exportu.
Nejznámějšími tvary karlovarského porcelánu Thun je bezesporu klasická kolekce Bernadotte nebo Marie Louise. Z moderního porcelánu pak bestseller Tom.
