🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Křišťál z Poděbrad

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme nabídku českého skla od značky Crystal Bohemia. Sklárna v Poděbradech se zaměřuje na sklářské výrobky z olovnatého křišťálu. Můžete si tak vybrat broušené sklenice na víno, vysoké sklenice na vodu a nealko nebo nízké tzv. whiskovky. Když vezmete jakoukoli z těchto sklenic do ruky, cítíte, že se jedná o produkty vysoké kvality a nadčasové krásy. Věříme, že Vás rozšíření sortimentu potěší a že si z nabídky vyberete.   

Kolekce Cometh je zajímavá svým moderním zbroušením do tvaru komety. V nabídce jsou sklenice na červené, bílé i šumivé víno.

porcelanovy-svet-cb-kalisek- cometh220- porcelanovy-svet-cb-kalisek- cometh170- porcelanovy-svet-cb-kalisek- cometh150-

Dále jsme rozšířili nabídku oblíbené kolekce Timesquare (viz fotky níže). Z kolekce Sting nabízíme vysoké i nízké sklenice na vodu. Nově se také objevují zástupci kolekce Sheffield či Vibes.  

Ukázka kolekce Timesquare:

porcelanovy-svet-kalisek-timequare- porcelanovy-svet-cb-odlivka- timesquare390- porcelanovy-svet-cb-odlivka- timesquare320-

V doplňcích máme nově prsteníky, svícny a medník.

 prstenik-porcelanovy-svet mednik-porcelanovy-svet

Užijte si stolování...