🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Hotelový porcelán

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme sortiment o porcelán vhodný do náročnějších provozů jako jsou restaurace, hotely, bistra, školní jídelny, nemocnice a jiné provozy veřejného stravování. Jedná se o porcelán z karlovarské porcelánky G. Benedikt, který vyniká vysokou odolností a bělostí. Přestože je tento porcelán prioritně navržen do gastronomických provozů, neznamená to, že by nebyl vhodný pro použití v domácnostech. Naopak! Veškerý hotelový porcelán je samozřejmě vhodný i pro použití v domácnostech. Např. designové kolekce Pureline či Ess Klasse jsou ideální i pro domácí stolování v moderních či designových interiérech. Na velikých talířích se širokými okraji jídlo krásně vynikne a tak si gurmánský zážitek můžete vychutnat i při svém domácím stolování s přáteli.

 

Z bílého porcelánu jsme přidali kolekci Pureline, kde naleznete designové talíře, šálky a podšálky, misky různých velikostí, cukřenku nebo slánku s pepřenkou. Porcelán Pureline je vhodný především do restauračních provozů s vyšším nárokem na design porcelánu.

pl pul4517 pul0828 pul1621 max5000 pul3860 

Kolekce Praha a Melodie patří mezi oblíbený porcelán pro mnohé české restaurace a hospody. Jejich hlavními výhodami je šířka kolekce čítající na 45 druhů (Praha) a 43 druhů (Melodie) jednotlivých tvarů porcelánu.  

Praha

pra pra1 pra3 pra4 pra2

Melodie

mel mel3 mel1 mel2 mel4

Další z bílého porcelánu je retro kolekce Benedikt, která je vhodná do restaurací provozovaných na ranči nebo statku.

ben ben1 ben2 BEN2128

Kolekce  Le Choco je originální nejenom svým tvarem, ale i barevností a je vhodná především do kaváren. Je zde široká škála šálků a podšálků, konvic a talířů.

lechoco lechoco1 lechoco2 

V neposlední řadě bychom rádi představili kolekci Country Range, která se svým stylem hodí na ranče, pivnic nebo kolib.

cr4 cr cr3 cr1 TRX2119    

 Potřebujete poradit? S jakýmkoliv požadavkem se na nás neváhejte obrátit na e - mailovou adresu info@porcelanovysvet.cz nebo na tel. číslo 777 59 39 52.

Na každý kus je možné dát za příplatek logo. Při větších objednávkách vám rádi připravíme kalkulaci se zajímavou slevou.

Užijte si stolování.