🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Hotelový porcelán

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme sortiment o porcelán vhodný do náročnějších provozů jako jsou restaurace, hotely, bistra, školní jídelny, nemocnice a jiné provozy veřejného stravování. Jedná se o porcelán z karlovarské porcelánky G. Benedikt, který vyniká vysokou odolností a bělostí. Přestože je tento porcelán prioritně navržen do gastronomických provozů, neznamená to, že by nebyl vhodný pro použití v domácnostech. Naopak! Veškerý hotelový porcelán je samozřejmě vhodný i pro použití v domácnostech. Např. designové kolekce Pureline či Ess Klasse jsou ideální i pro domácí stolování v moderních či designových interiérech. Na velikých talířích se širokými okraji jídlo krásně vynikne a tak si gurmánský zážitek můžete vychutnat i při svém domácím stolování s přáteli.

 

Z bílého porcelánu jsme přidali kolekci Pureline, kde naleznete designové talíře, šálky a podšálky, misky různých velikostí, cukřenku nebo slánku s pepřenkou. Porcelán Pureline je vhodný především do restauračních provozů s vyšším nárokem na design porcelánu.

pl pul4517 pul0828 pul1621 max5000 pul3860 

Kolekce Praha a Melodie patří mezi oblíbený porcelán pro mnohé české restaurace a hospody. Jejich hlavními výhodami je šířka kolekce čítající na 45 druhů (Praha) a 43 druhů (Melodie) jednotlivých tvarů porcelánu.  

Praha

pra pra1 pra3 pra4 pra2

Melodie

mel mel3 mel1 mel2 mel4

Další z bílého porcelánu je retro kolekce Benedikt, která je vhodná do restaurací provozovaných na ranči nebo statku.

ben ben1 ben2 BEN2128

Kolekce  Le Choco je originální nejenom svým tvarem, ale i barevností a je vhodná především do kaváren. Je zde široká škála šálků a podšálků, konvic a talířů.

lechoco lechoco1 lechoco2 

V neposlední řadě bychom rádi představili kolekci Country Range, která se svým stylem hodí na ranče, pivnic nebo kolib.

cr4 cr cr3 cr1 TRX2119    

 Potřebujete poradit? S jakýmkoliv požadavkem se na nás neváhejte obrátit na e - mailovou adresu info@porcelanovysvet.cz nebo na tel. číslo 777 59 39 52.

Na každý kus je možné dát za příplatek logo. Při větších objednávkách vám rádi připravíme kalkulaci se zajímavou slevou.

Užijte si stolování.