🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Moderní české hrnky

Vážení zákazníci,

v posledních dnech jsme rozšířili nabídku českých hrnečků z porcelánky z Dubí. Mezi tradičními dekory se objevují novinky např. v podobě menšího hrnku s házenkou a růžovou linkou, který je ideální např. na menší mléčnou kávu nebo také jako dětský hrneček. 

Dále hrnek Gaston s motivem kobaltových třešní nebo třeba oblíbený velký vařák s motivem macešek.

hrnek-maly-hazenka-dubi gaston-tresne-dubi hrnek-varak-fialky-dubi 

Kromě tradičních dekorů jsme rozšířili i nabídku se současnými trendy dekory. Hrnečky vynikají pozitivními barvami a celkovou vřelostí (např. hrnek Harry s lístečky nebo vyšší hrnek s motivem srdíček, který je ideální např. pro podávání mléčné kávy).

Vše vyrobeno z prvotřídního českého porcelánu z Dubí. 

hrnek-harry-listecky-dubi hrnek-harry-pruh-srdicek-fialova-dubi hrnek-harry-pruh-srdicek-modra-dubi hrnek-mario-flicky-tyrkysova-kanta-dubi hrnek-vysoky-srdicka-dubihrnek-varak-cerne.puntiky-dubi

Kromě kusových hrnků přibyly také sady. A to hrnek Harry s motivem jarních kytek. Vždy si můžete si vybrat hrnek v barvě podle nálady, kterou právě máte...:-)

sada-hrnku-harry-jarni-kytky-dubi

Dále sada čtyř klasických hrnků s motivy od Alfonse Muchy.

 hrnky-mucha-cesky-porcelan-dubi

Za zmínku jistě také stojí sada dvou větších porcelánových hrnků Erin s motivem bublin.

Erin-bublinky-dubi__

 

 Celou nabídku českých porcelánových hrnků si můžete prohlédnout zde.

Věříme, že si z nabídky tuzemských porcelánek vyberete hrnečky přesně podle vašich představ.