Vyberte si doplňky v pomněnkách a v modré házence

Nově jsme rozšířili nabídku porcelánových doplňků v dekorech pomněnek a házenky v modré. V obou dekorech je v sortimentu již více než 55 druhů porcelánu. Skladem je obvykle jeden kus a větší množství je zatím jen na objednávku s termínem dodání zhruba 1 měsíc. V případě většího zájmu o doplňky budeme skladovou dostupnost rozšiřovat tak, abychom uměli rychleji reagovat na vaše požadavky. 

Z konkrétních produktových novinek bychom rádi upozornili na možnost objednání porcelánových dóz s víčkem, které je opatřeno těsnící gumou pro dobré uzavření. Dózy jsou nabízeny ve třech velikostech 0,1, 0,3 a 1,2 l.

doza-0,3-pomnenky-stara-role-porcelanovy-svet doza-0,3-stara-role-porcelanovy-svet

Dalším zajímavým produktem jsou praktické misky na nožce s průměrem 10,5, 13 a 16 cm. 

miska-na-nozce-13-pomnenky-stara-role-porcelanovy-svet miska-na-nozce-13-modra-hazenka-stara-role-porcelanovy-svet

Kompletní nabídku si snadno zobrazíte použitím filtru, který umožňuje zvolit si k zobrazení pouze konkrétní dekor pomněnky nebo házenka v modré. Pokud si filtr zvolíte po zmáčknutí tlačítka "Porcelán kusový" nebo "Porcelánové soupravy", vyfitruje se vám kompletní nabídka zvoleného dekoru kusového nebo souprav. 

Zájemcům o doplňky v jiných dekorech, např. házenky a házenky s červenou linkou, můžeme přislíbit, že i tyto doplňky budeme v nejbližších měsících zařazovat do sortimentu. V případě zájmu o okamžitou nabídku doplňků v jiných dekorech nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@porcelanovysvet.cz nebo telefonu 777 59 39 52.

Věříme, že toto rozšíření přivítáte. 

Pěkný den.