🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Vyberte si doplňky v pomněnkách a v modré házence

Nově jsme rozšířili nabídku porcelánových doplňků v dekorech pomněnek a házenky v modré. V obou dekorech je v sortimentu již více než 55 druhů porcelánu. Skladem je obvykle jeden kus a větší množství je zatím jen na objednávku s termínem dodání zhruba 1 měsíc. V případě většího zájmu o doplňky budeme skladovou dostupnost rozšiřovat tak, abychom uměli rychleji reagovat na vaše požadavky. 

Z konkrétních produktových novinek bychom rádi upozornili na možnost objednání porcelánových dóz s víčkem, které je opatřeno těsnící gumou pro dobré uzavření. Dózy jsou nabízeny ve třech velikostech 0,1, 0,3 a 1,2 l.

doza-0,3-pomnenky-stara-role-porcelanovy-svet doza-0,3-stara-role-porcelanovy-svet

Dalším zajímavým produktem jsou praktické misky na nožce s průměrem 10,5, 13 a 16 cm. 

miska-na-nozce-13-pomnenky-stara-role-porcelanovy-svet miska-na-nozce-13-modra-hazenka-stara-role-porcelanovy-svet

Kompletní nabídku si snadno zobrazíte použitím filtru, který umožňuje zvolit si k zobrazení pouze konkrétní dekor pomněnky nebo házenka v modré. Pokud si filtr zvolíte po zmáčknutí tlačítka "Porcelán kusový" nebo "Porcelánové soupravy", vyfitruje se vám kompletní nabídka zvoleného dekoru kusového nebo souprav. 

Zájemcům o doplňky v jiných dekorech, např. házenky a házenky s červenou linkou, můžeme přislíbit, že i tyto doplňky budeme v nejbližších měsících zařazovat do sortimentu. V případě zájmu o okamžitou nabídku doplňků v jiných dekorech nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@porcelanovysvet.cz nebo telefonu 777 59 39 52.

Věříme, že toto rozšíření přivítáte. 

Pěkný den.