🆓🚚Využijte dopravy zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Užívejte stolování.🆓🚚

Myslivecký porcelán - nově v nabídce!

Vážení zákazníci,

pokud jste milovníci lesa, lovectví a myslivosti, rádi bychom vás upozornili na nabídku mysliveckého porcelánu. Můžete zakoupit jak ucelené soupravy, ať už jídelní nebo kávové, tak rovněž množství porcelánových doplňků s mysliveckými motivy. Porcelán s motivy lesní zvěře je ideálním dárkem, pokud máte mezi svými blízkými hajné nebo myslivce. Rovněž pro každého, který se zajímá o myslivost a lovectví. 

Myslivecký porcelán nabízíme ve dvou různých dekorech, a to výraznější s vysokým podílem zlata a zelené barvy, a druhý decentnější s lesním motivem zvěře či porostu ozdobený zlatou linkou. 

Nabídka zde.

Pokud by vám v nabídce chyběl některý tvar mysliveckého porcelánu, neváhejte se na nás obrátit na email info@porcelanovysvet.cz . Rádi vám zjistíme možnosti dodání.

jidelni-souprava-mary-anne-myslivec-leander krbove-hodiny-myslivec-leander  varak-myslivec-leander

kavova-souprava-mary-anne-myslivec-leander_ 251140220363-hrnek-0,33-myslivecky-leander- sada-salku-mary-anne-myslivec-leander