🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Nová kolekce Verona s dekorem valbella a hrnky Tina

Vážení naši zákazníci!

Na našem e-shopu denně nacházíte vám již známé zboží a můžete se spolehnout, že ho tady budete nacházet i nadále. Občas je také ale potřeba přijít s něčím novým, neotřelým, zajímavým, s něčím co potěší vás i nás! Přinášíme vám tedy novinky, které na našem webu můžete najít už teď , a které se už těší k vám domů.

Úplně nejčerstvější novinkou je nová kolekce Verona s tradičním dekorem valbella v modré barvě, která se bude krásně vyjímat na vašem stolu – či doma nebo na chatě! Celou kolekci najdete zde. A nezapomněli jsme ani na hrnky a šálky, nově u nás najdete krásné retro hrnky Tina. Máme je se šedými nebo červenými puntíkami, prohlídnout si je můžete kliknutím na jednou či druhou barvu. Dizajnem vám připomenou klasické "plecháčky"a stanou se u vás doma milými doplňky. 

Věříme, že se vám naše novinky budou líbit, a to až natolik, že jim neodoláte a budete je chtít mít i doma!

 

                                           sada šálků s podšálky vys. verona valbella g.benedikt porcelanovy-svettalířová souprava verona valbella g.benedikt porcelanovy-svetmiska na musli 16 verona valbella g.benedikt porcelanovy-svet

                                                                                                   hrnek tina červené puntíky dubí porcelanovy-svethrnek tina šedé puntíky dubí porcelanovy-svet