❗❗Velká výprodejová akce je tu! Vyberte si soupravy i kusový porcelán se slevou až 50 %. Všechny produkty najdete v níže uvedené kategorie "Slevy až 50 %. Platí jen do výprodání zásob, případně do 5. 5. 2024. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

Velká nabídka doplňků Bernadotte v dekoru modrých růžiček

Vážení zákazníci,

v posledních týdnech jsme výrazně rozšířili nabídku porcelánových doplňků kolekce Bernadotte v oblíbeném dekoru jemných modrých růžiček. 

Nově tak můžete vybírat až z 48 druhů porcelánových souprav a kusových doplňků v tomto dekoru. Pokud jste již vlastníkem některé porcelánové soupravy, můžete ji snadno rozšířit o porcelánové talíře v libovolném počtu a další kusový porcelán jako např. misky různých velikostí, oválné mísy, hrnky, koš na chléb, kabaret na drobné pochutiny, porcelánové podnosy, máslenku, slánku, pepřenku a mnohé další. 

etažérka bernadotte modré růžičky thun porcelanovy-svet dochucovaci sada bernadote, modre ruzicky thun porcelanovy-svet kabaret bernadotte modré růžičky thun porcelanovy-svet

Vyberte si své porcelánové nádobí přesně v počtech a kusech, které vám budou vyhovovat. Vše v prvotřídní kvalitě českého porcelánu z manufaktury Concordia v Lesově u Karlových Varů, která je součástí největšího výrobce českého porcelánu Thun 1794. Veškeré výrobky této tradiční tuzemské kolekce Bernadotte jsou zespodu označovány historickou značkou "Bernadotte" doplněnou písmeny LC, tj. porcelánka Lesov Concordia.

                                  mísa kompotová 19 bernadotte modré růžičky thun porcelanovy-svet podnos čtyřhranný 40 bernadotte modré růžičky thun porcelanovy-svet

Porcelánové nádobí Bernadotte dekorované modrými růžičkami je vhodné do pro běžné denní použití. Dekor je pod glazurou a proto je prakticky nezničitelný. Nádobí tak můžete bez obav používat v myčce nádobí i mikrovlnné troubě. V současné době je také populární kombinování dekorů s bílým porcelánem nebo i jiným dekorovaným porcelánem. Pokud tedy máte doma nějaké jiný porcelán, můžete v klidu přemýšlet o tom, jak jej zajímavě zkombinovat dohromady. 

Kompletní nabídku českého porcelánu Bernadotte s modrými růžičkami naleznete zde.

Užijte si stolování... ;-)