🆓🚚Využijte dopravy zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Užívejte stolování.🆓🚚

OBJEVTE NOVOU ŽLUTO-ŠEDOU KOLEKCI LETEM KVĚTEM

Na našem e-shopu najdete novinku v podobě kolekce s krásným názvem „Letem květem“. Tato kolekce vznikla v porcelánce v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Jak název napovídá, kolekce je plná květinových motivů. Porcelánové nádobí je ozdobeno žlutými a tmavě šedými květinami a také žlutými puntíky. Tento veselý žluto-šedý design navrhla výtvarnice Jitka Tomanová. Spojení žluté a šedé k sobě perfektně ladí. Porcelán se bude líbit všem, kteří dávají přednost minimalistickému stylu. Benefitem celé kolekce je, že nádobí můžete bez obav dát do myčky nebo mikrovlnné trouby.

POLÉVKOVÉ MISKY MÍSTO HLUBOKÝCH TALÍŘŮ

Moderní jídelní sada z českého porcelánu obsahuje mělké talíře, dezertní talíře a hrnečky. Pokud jde o hluboké talíře, tak ty v této soupravě nehledejte. Místo nich jsou tu misky vhodné na polévku, ale nejen na ni. Multifunkční misky jsou skvělé na ovesnou kaši, jogurt, pořádnou porci zmrzliny nebo zeleninového salátu. Nemusíte se bát, že byste misky nepoužívali, právě naopak. Sami uvidíte, že je využijete na sto způsobů.

                                                     Jídelní sada, porcelán, Letem květem, Leander, 16 d_2      Jídelní sada, porcelán, Letem květem, Leander, 16 d_3

TALÍŘOVÁ SOUPRAVA V HRAVÉM DEKORU

Pokud si nechcete pořizovat celou jídelní soupravu, můžete sáhnout pouze po talířové sadě. Ta obsahuje taktéž dezertní talíře, mělké talíře a polévkové misky. Nadčasovost a hravý design se hodí především do modernějších interiérů, ale samozřejmě zapadne i do rustikální kuchyně.

                                                      Talířová sada, porcelán, Letem květem, Leander, 12 d_2      Talířová sada, porcelán, Letem květem, Leander, 12 d_3

DESIGNOVÝ ČAJOVÝ DÝCHÁNEK

V kolekci také najdete porcelánovou soupravu na čaj, která obsahuje stylovou konvičku, šálky, ale i nepostradatelnou cukřenku nebo mlékovku. Jestliže toužíte po originálním designovém nádobí, je pro vás kolekce Letem květem ta pravá.

                                                                                                            Čajová sada, porcelán, Letem květem, Leander, 11 d_2  

 Jak se vám líbí tento minimalistický květinový dekor?