🎉Novinka v akci: Využijte zaváděcí slevu 10 % na porcelán v kolekci "rakouská házenka". Platí od ⏰21. 5. - 2. 6. 2024⏰. Najdete v kolekcích. Užijte si stolování... 🍽️

DĚTSKÉ JÍDELNÍ SOUPRAVY S ILUSTRACEMI HELENY ZMATLÍKOVÉ

Pohádky s nádhernými ilustracemi Heleny Zmatlíkové provází nejednu generaci malých čtenářů. Děti z Bullerbynu, Pinocchiova dobrodružství nebo Z deníku kocoura Modroočka – to jsou oblíbené stálice mezi dětskými knihami. Teď máte možnost pořídit svým dětem jídelní soupravu právě s kresbami od této autorky. Kochejte se úžasnými obrázky při každé společné večeři!

Nechte děti odhalit obrázky skryté na dně talířů

Vlastní jídelní set motivuje děti v samostatnosti, ale hlavně, malby na dně dětského nádobí podporují ratolesti v dojedení celé porce. Jak jinak by odhalily, jaký obrázek se na dně skrývá. Sami uvidíte, že na talíři nezůstane ani drobeček. Pořiďte dětskou jídelní soupravu z odolného karlovarského porcelánu značky Thun a užijte si společné stolování v klidu a pohodě.

                                  Dětská jídelní souprava - Školka   Dětská jídelní souprava - Honzíkova cesta

Krásné ilustrace ze známých dětských knih

Porcelánová jídelní souprava pro malé strávníky obsahuje hrneček, mělký talíř a hlubokou misku. Na výběr máte ze čtyř jídelních setů s různými motivy. Nádobí s ilustracemi z knihy Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek potěší malé dobrodruhy. Obrázky inspirované knihou Alenčina čítanka, si zamilují všechny princezny. S Honzíkem se děti budou moci vydat na dobrodružnou cestu a všichni malí zvědavci zjistí, jak to chodí ve školce.

                                  Dětská jídelní souprava - Alenka  Dětská jídelní souprava - Martínek

Pokud chcete potěšit někoho blízkého, kdo má malé děti, pořiďte místo hračky praktický dárek, který nebude jen tak ležet ve skříni. Nádobí s roztomilými českými ilustracemi si zamilují malí i velcí.

Už jste se rozhodli, kterou soupravu pořídíte?