🆓🚚Využijte dopravy zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Užívejte stolování.🆓🚚

Kolekce Rose přináší nadčasový dekor modrých růží

Pro všechny milovníky květin je tu nadčasový dekor modrých růží na porcelánovém nádobí z kolekce Rose. Decentní motiv vyjímající se na bílém podkladu okouzlí všechny, kteří mají rádi venkovský styl. Karlovarský porcelánu značky Thun 1794 ozdobený romantickým květinovým motivem se pyšní svoji vysokou bělostí a odolností. Takže krásu tohoto nádobí budete moci obdivovat po dlouhé roky.

kolekci Rose najdete soupravy nádobí a také kousky, které si můžete dokoupit samostatně. Takže už se vám nestane, že byste doma měli nekompletní servis. Rozbité kusy snadno nahradíte novými, aniž byste museli pořizovat celou sadu znovu.

Snídaně je základ dne

Dáváte přednost sladké, nebo slané snídani? V případě, že si rádi po ránu dáte tradiční chleba s máslem a šunkou, rozhodně by vám neměla chybět máslenka. Ochrání máslo před osycháním, dotěrným hmyzem a navíc vypadá krásně. Zvlášť tato, která má neobvyklý kulatý tvar. Nevšední porcelánová máslenka potěší všechny milovníky květin, snídaní anebo obojího.

Kalíšek na vejce z porcelánu je praktická věcička, tedy pokud nechcete vejce lovit po talíři. Jestliže vajíčka natvrdo příliš nemusíte, kalíšek se vám i tak bude hodit. Naservírujte do něj oblíbený dip nebo omáčku a uvidíte, jaký sklidíte úspěch.

                   Máslenka Kalíšek na vejce Cukřenka

Nádobí v romantickém květinovém stylu

Mísy a misky nesmí chybět v žádné kuchyni. Velká mísa z porcelánu o průměru 25 cm je ideální na zeleninový nebo těstovinový salát. Na Vánoce oceníte, že se do ní vejde spousta bramborového salátu. Dokoupit si můžete i menší kompotovou misku ve stejném designu. Kolik kusů si pořídíte, je jen na vás. K dispozici je také kompotová souprava pro šest strávníků. Tu využijete nejenom na kompot, ale i na další dobroty, třeba jogurt nebo zmrzlinu. Romantický květinový vzor ve venkovském stylu najdete i na oválné míse. Tato mísa neboli servírovací tác je perfektní na chlebíčky, jednohubky či cukroví.

                                                 Mísa                   Oválná mísa

Na podávání sladkých dobrot se skvěle hodí porcelánový koláčový talíř s úchytkami po stranách. Ke koláči nesmí chybět šálek horkého čaje. Vychutnejte si oblíbený nápoj stylově díky krásné čajové konvičce. Pro dokonale vyladěný čajový zážitek si pořiďte čajovou soupravu obsahující zmíněnou konvičku, dále šálky, podšálky, cukřenku a mlékovku. Tyto kousky můžete pořídit i samostatně. Jestliže preferujete kávu místo čaje, sáhněte po kávové sadě.

             Čajová konviceŠálkyKoláčový talíř

Něžné květinové motivy se hodí do každé kuchyně. Neváhejte a obdarujte sami sebe nebo někoho blízkého novým kousek z této rozkvetlé kolekce.