🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Seznamte se s květinovou kolekcí Rose ve venkovském stylu

Objevte kouzlo květinových vzorů, které dodají každé kuchyni útulnou domácí atmosféru. Rozkvetlá kolekce Rose byla vyrobena z karlovarského porcelánu značky Thun 1794. Tvar nádobí i romantický květinový motiv připomíná venkovský styl našich babiček.

Kolekce ozdobena červenými růžičkami a modrým lemováním nabízí soupravy nádobí, jako například čajovou nebo jídelní. Jednotlivé kusy si můžete pořídit také samostatně. Pokud již doma nějakou sadu máte a něco se vám rozbilo, od teď stačí jednoduše dokoupit chybějící kousek a servis bude zase kompletní.

Vychutnejte si čaj o páté

Kolekce je plná porcelánových nezbytností pro milovníky čaje. Například kouzelná buclatá konvička přímo vybízí k tomu, užít si líné víkendové ráno se šálkem oblíbeného nápoje. Abyste měli do čeho čaj nalít, pořiďte si šestidílnou sadu šálků a podšálků. Dokoupit můžete i mlékovku a cukřenku.

K čaji patří i nějaká ta sladká dobrota. Na servírování se perfektně hodí porcelánová koláčová souprava skládající se ze šesti dezertních talířků a jednoho velkého koláčového talíře. Ten má po stranách úchytky pro snadnější manipulaci. V případě, že by se rozbil, snadno dokoupíte nový, protože ho můžete pořídit i samostatně, stejně tak jako dezertní talířky.

  Čajová konvice         porcelanovy-svet-filipFOTOGRAFcz-nahled-5331  Koláčový talíř

Stolování ve venkovském stylu

Myslíte, že polévková mísa už vyšla z módy? Garantujeme vám, že do této porcelánové krásky se zamilujete na první pohled. Díky ní vydrží polévka dlouho teplá a navíc vypadá prostě skvostně. Abyste měli v čem oběd servírovat, sáhněte po talířové soupravě, nebo si talíře pořiďte jednotlivě, přesně podle toho, kolik kusů potřebujete.

Součástí kolekce jsou i stylové doplňky, které by na stole neměly chybět. Kulatá máslenka z porcelánu je roztomilost sama. Nevšední tvar spolu s krásným dekorem zaujme všechny snídaňové nadšence. Pro milovníky sladkých snídaní je tu miska na müsli. Kousek přírody vám do domácnosti vnese porcelánová váza. Je jako stvořená pro luční kvítí, ale pokud nevíte kam s vařečkami, dejte je do této vázy a uvidíte, jak dobře to bude vypadat.

porcelanovy-svet-filipFOTOGRAFcz-nahled-5333 Váza MáslenkaMiska na müsli

Vsaďte na něžný venkovský styl a připomeňte si prázdniny strávené u babičky nebo na chalupě.