🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Vítejte v Porcelánovém světe!

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás přivítali na eshopu www.porcelanovysvet.cz, který je zaměřený na stolování. Najdete zde převážně tradiční české značky zabývající se výrobou porcelánu, skla a příborů. V naší zemi je ve výrobě těchto produktů dlouhá tradice a zkušenost. Mnohé produkty se stále dělají ručně a mají tak každý svůj nezaměnitelný původ a příběh.

V nejedné české, moravské a jistě i slovenské domácnosti zkrášlují prostřený stůl porcelánové soupravy z Karlovarska, české sklenice z Crystalexu, Rony či od jiných výrobců. Naším cílem je přispět k tomu, aby se o našich domácích výrobkách opět vědělo a aby se u nás stolovalo stále kvalitně a vkusně.

Produkty na eshopu budou v nejbližších týdnech stále přibývat a tak věříme, že nabídka bude pestrá a zajímavá.

Budeme rádi za jakýkoli námět či připomínku, jak udělat náš web lepší a zajímavější.

 
Děkujeme.

Za tým Porcelánového světa Petr Juppa