Je tu BLACK FRIDAY. Nakupte vybraný porcelán se slevou až 30 %. Konkrétní produkty najdete v kategorii Black Friday. Akce platí jen do 27. 11. 2022. Ulovte si svou slevu.
 

Váza 25,5 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 447 Kč
Ušetříte 262 Kč (–11 %)
2 185 Kč
1 805,79 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10167 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelánové vázy, dózy
Záruka 2 roky
 

Vracíte se z procházky v přírodě? Nesete plnou náruč bylin? Buďte kreativní! Vezměte vázu (25,5,cm) a začněte! Připravit můžete dekorace klidné i rozvlněné, stoupající i blyštivé. Podlehněte své fantazii i v neděli! Naaranžujte do této vyšší vázy (25,5 cm) třeba břečťan, dlouhé plazící se divoké byliny nebo i plody, třeba kdoule! Vyrobená z 3 x vypáleného porcelánu a zdobená prostorově rozvinutým orientálním dekorem plným symboliky, je váza produktem české porcelánky v Dubí u Teplic. Tento výrobek, originální značený cibulák, lze bez problému mýt v myčce na nádobí.

Dekor cibulák
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem